Ak chcete nakupovať v našich predajniach, a zároveň premýšľate, aká je vaša správna veľkosť?

V tomto článku nájdete niekoľko tipov, aké pravidlá platia pri výbere správnej veľkosti pre seba. Využívajúc nasledujúce tipy, môžete si byť istí, že si vyberiete niečo pre seba.

  1. Na konci popisu každého výrobku je veľkosť kabátu (bundy). So skúsenosťami v oblasti predaja, vieme, že najjednoduchší spôsob, ako zvoliť veľkosť bundy alebo kabátu, je porovnanie s vlastným oblečením. Je preto potrebné porovnať veľkosť s kabátom alebo bundou, ktorá je najlepšia. Tým sa zvýši šanca na dobrou voľbou.

  2. 2. V našom obchode nájdete kabáty a bundy od rôznych výrobcov. Každý výrobca má rôzne veľkosti, vzory a štýle. Ak vyberiete kabát u jednej spoločnosti vo veľkosti 2XL, to neplatí pri hľadaní ďalšieho kabáta, pretože veľkosti u rôznych výrobcov môžu byť menšie alebo väčšie. Vždy porovnať rozmery na konci popisu výrobku.

  3. Ak si chete kúpiť zimný kabát porovnajte jeho veľkosť s vlastným zimným kabátom. Ak máte záujem o jarnú bundu - zmerajte svoje vlastné jarné bundy, ktoré sú najpohodlnejšie. Dávajte pozor na to, že zimné oblečenie má tepelnú izoláciu.

  4. 4. Ak máte problém s nastavením veľkosti vzhľadom k neobvyklej siluete, kontaktujte nás - budeme sa snažiť poradiť. Ak potrebujete ďalšie rozmery, ktoré chýbajú v popise výrobku - napíšte nám - môžeme pomôcť.

  5. 5. Majte na pamäti skutočnosť, že dĺžka rukáva môže byť vždy skrátená. Na žiadosť môžeme vykonať také úpravy.

Pamätajte - ak sa Vám nepodarí vybrať si správnu veľkosť - kontakujte nás - vymeníme kabát na príslušnú veľkosť. Nakupovanie v našom internetovom obchode je úplne bezproblémové